reklama pro každého

 

Ceník výlepové a plakátovací služby v Rožnově pod Radhoštěm

Plakáty vylepujeme vždy v úterý. V tento den budou vylepeny plakáty dodané do 10:00 hod. Příplatek za expresní vylepení plakátů mimo výlepový den činí 50 % (nutno dopředu dohodnout). Rovnoměrnost výlepu plakátů bude podřízena momentální kapacitě výlepových míst. Vzhledem k možnosti nepříznivého vlivu počasí nebo většímu množství lepených plakátů si vyhrazujeme právo tolerance dvou dnů pro uskutečnění výlepu.

• Týdenní kampaň (10 ks plakátů) A3 – 350,- Kč
• Týdenní kampaň (10 ks plakátů) A2 – 570,- Kč
• Týdenní kampaň (10 ks plakátů) A1 – 970,- Kč

Ceny jsou udávány včetně DPH.

 

 

Tisk plakátů

Pro úsporu nákladů a nutnosti osobní návštěvy vám můžeme udělat tisk plakátů na našich zařízeních. Zašlete nám tisková data (nejlépe ve formátu PDF) a my již provedeme vše potřebné. Plakáty do formátu A3 vám vytiskneme do 30 min. Plakáty od velikosti A2 do A0 do druhého dne.

NOVINKA – využijte nového formátu plakátu "nudle" (33x66 cm) – skvělé pro měsíční programové plakáty či kulturní akce.

Pro výrobu plakátu doporučujeme papír v rozmezí 100-135 g/m2 a naopak nedoporučujeme speciální povrchovou úpravu plakátu laminací či UV lakem.

 

Počet kusů Formát A4 Formát A3 Formát A2 Formát "nudle" (33x66 cm)
10 kusů 190,- Kč 280,- Kč 1250,- Kč 450,- Kč

Formáty A1, A0 a větší na vyžádání.
Ceny v tabulce za tisk jsou udávány bez DPH.

 

 

Větší formáty plakátů než A2 lze vzhledem k velikosti ploch vylepit pouze po předchozí domluvě.

Platbu nutno provést v hotovosti při objednávce výlepu. Faktura je poskytována pouze pro smluvní organizace po dohodě na základě písemné objednávky.

Za zrušení objednávky nebo nedodání plakátů po převzetí objednávky je objednatel povinen uhradit storno poplatek ve výši 50 % z ceny objednávky.

Reklamní agentura MIGER neodpovídá za poškození výlepu třetí osobou či živelnou pohromou. Z plakátů dodaných navíc jsou zdarma prováděny opravy.

Za obsahovou část plakátů nese plnou odpovědnost objednatel. Pokud je tato v rozporu s platnými právními předpisy České republiky nebo smluvními ujednáními zhotovitele s třetími osobami, může zhotovitel realizaci kampaně odmítnout bez nároku objednatele na slevu z ceny nebo náhradu škody.

Fotodokumentaci provádíme na základě objednávky zákazníka digitálně a odesíláme na zákazníkovu e-mailovou adresu. Za každé dokumentované výlepové místo či vyžádané potvrzení o provedeném výlepu účtujeme 50,- Kč bez DPH.

Více informací na produkce@miger.cz, nebo na telefonu: +420 571 651 652.

Ceník a podmínky výlepu plakátů jsou platné od 1.3. 2022.

Nabízíme 10 ks výlepových ploch pro výlep plakátů. Dále nabízíme 5 ks velkoplošných (billboardových) ploch. V případě zájmu o tyto BB plochy nutno konzultovat momentální obsazenost.